Избори за Студентски парламент 2018. године

Избори за Студентски парламент Правног факултета Универзитета у Београду су одржани 10. априла. За разлику од прошлогодишњих, ови избори су прошли без жустре и дуге кампање. Ово је била највећа излазност у историји студентских избора, преко 1500 студената је одлучило да искористи своје право гласа И подршку пружи Јединственој листи за студенте. Студентски представници су свесни да је ово част, такође И обавеза И радиће све што је у њиховој моћи да испуне циљеве које су ставили пред себе. Јединствена листа за студенте је овом победом показала снагу, јединство И легитимитет. Стари парламент је добио нови мандат на две године, али овога пута оснажен новим студентима, махом са прве и друге године. За Студента-продекана изабрана је Наташа Видовић апсолвент, а за председника Студентског парламента Урош Мијатовић, студент четврте године.

Студент-продекан: Наташа Видовић

Председник парламента: Урош Мијатовић

Чланови Савета факултета: Алекса Шкундрић, Милан Стојиљковић, Игор Голубовић и Владимир Божић