Посета студената Правног факултета Министарству спољних послова Републике Србије

Студенти који похађају предмет Дипломатско и конзуларно право као и Студијску групу из предмета Међународно јавно право којом руководи проф. др Бојан Милисављевић посетили су Министарство спољних послова Републике Србије 12. марта 2020. године. Посета је организована од стране Дипломатске академије Министарства спољних послова, а студентску посету водила је асистент мр Марија Влајковић. Нашим студентима као и њиховим  колегама са Факултета политичких наука Универзитета у Београду и Правног факултета Универзитета у Нишу обратио се и Министар спољних послова и Први потпредседник Владе Републике Србије Ивица Дачић који је представио спољнополитичке приоритете Републике Србије а затим и дискутовао и одговарао на студентска питања о актуелним спољнополитичким темама.