Конкурс за обављање студентске праксе – продужен рок пријаве

Правни факултет Универзитета у Београду продужава рок пријаве на конкурс за обављање студентске праксе у државним институцијама на основу Споразума о сарадњи у пружању подршке јавне управе високошколским установама у образовном процесу до попуњавања свих слободних места за наведену праксу.

Подсећамо да је стручна пракса  предвиђена искључиво за студенте завршне године основних академских студија и да обављањем исте студенти испуњавају своје испитне обавезе из предмета Пракса у правосуђу и управи или Пракса у привреди.

Пријаве се шаљу на адресу nstankovic@ius.bg.ac.rs, а уз пријаву је потребно послати и следећа документа:

1. Копију уверења о положеним испитима;
  2. Биографију (CV);
  3. Списак који садржи до три установе или институције у којима би студент или студенкиња обављали програм стручне праксе.

Списак институција и доступних места можете видети на страници нашег факултета, у делу посвећеном студентским објавама.