Сајам високошколских установа у гимназији у Младеновцу

Правни факултет Универзитета у Београду је у среду 2. марта 2022. године учествовао на Сајму високошколских установа који је организовала гимназија у Младеновцу. Асистенткиња МА Валерија Дабетић, чланица тима за промоцију факултета, је заједно са Петром Брадићем, чланом организације ELSA (The European Law Students’ Association), учeницима ове школе, представила услове студирања, понуду студијских програма и одговорила на сва питања од значаја за њихов даљи професионални развој. Студенти су показали велико интересовање за правне науке, а посебно им се свидело што је Правни факултет направио праву меру дуге традиције и модерности, те будуће правнике једнако теоријски и практично припрема за различите каријерне путање. Правни факултет је радо виђен гост на овом сајму, те ће и у наредним годинама наставити сарадњу са Тимом за каријерно вођење и саветовање гимназије у Младеновцу чији ђаци се често одлучују да се даље усавршавају на нашем факултету.