PhD colloquium- 12. и 13. мај 2022., Правни факултет Универзитета у Београду- Програм- Позив за чланице и чланове Института

Поштоване колегинице и колеге,

Позивамо Вас да у четвртак и петак 12. и 13. маја 2022. године присуствујете Другом семинару намењеном студентима докторских студија – PhD Colloquium-у који организује Правни факултет Универзитета у Београду, Институт за правне и друштвене науке и Центар за социолошко-правне студије (CSLS). Сврха семинара је да младе колегинице и колеге добију прилику да представе свој досадашњи истраживачки рад, да добију конструктивне коментаре и сугестије за унапређење своје докторске дисертације, као и да разменe идејe са другим докторандима који се налазе у истој фази рада – припреми пројекта докторске дисертације. Због епидемиолошкe ситуације, семинар ће се одржати у хибридној форми, с тим да је уживо присуство резервисано за оне који излажу своје радове. У прилогу се налази агенда, као и Webex линк, те Вас позивамо да догађај пратите онлајн.

Панелисти

Вође радионица