Посета студената Правног факултета у Бања Луци

У петак 28. октобра, Универзитет у Београду – Правни факултет је отворио врата своје институције студентима Правног факултета у Бањој Луци. Групу од преко 40 студената су у просторијама деканата дочекали продекан за наставу проф. др Бојан Милисављевић, секретар нашег факултета мр Драган Павић и сарадник у настави Никола Станковић. Том приликом им се обратио професор Милисављевић. Он је гостујућим студентима указао на изузетну сарадњу коју два поменута факултета имају, на важну улогу коју је наша институција имала приликом оснивања Правног факултета у Бањој Луци, али и бројних других Правних факултета на овим просторима. По упознавању студената са богатом и дугом традицијом коју Правни факултет баштини, професор је истакао да је неговање пријатељских односа, али и квалитетне академске сарадње на свим нивоима студија, приоритет управе нашег факултета, те да су гостима из Бања Луке увек отворена врата наше куће. Након професоровог обраћања, гостујући студенти су имали прилику да обиђу нашу кућу и виде чувени амфитеатар V „Радомир Лукић“, амфитеатар у природи, библиотеку нашег факултета, где је студентима омогућен приступ и њеној богатој ризници књига, музеј Правног факултета у Београду и коначно књижару. Овим путем желимо да се захвалимо Правном факултету у Бањој Луци на изузетној сарадњи коју већ годинама уназад остварујемо и чије наставнике и студенте увек радо дочекујемо.