Call for Papers – NISPAcee, Годишња конференција у Београду, 25-27. мај 2023

Национална академија за јавну управу, у сарадњи са Мрежом института и школа за јавну управу у Централној и Источној Европи (Network of Institutes and Schools of Public Administration in Central and Eastern Europe – NISPAcee), организује 31. годишњу конференцију NISPAcee на тему The future of public administration enabled through emerging technologies, која ће се одржати у Београду 25-27. маја 2023. године.

Мрежа NISPAcee окупља стручњаке у области јавне управе и јавних политика, пружа подршку у формирању академских мрежа и промовише сарадњу кроз преношење најбољих пракси у јавној управи.

Задовољство нам је да вас обавестимо да је отворен Call for papers, позивамо се да се одазовете позиву и проширите ове информације факултетима и институцијама са којима сарађујете.

Више информација можете пронаћи на линку