Конкурс за нови циклус стручне студентске праксе при Министарству спољних послова – продужен рок за пријаву до 10. новембра

Министарство спољних послова Републике Србије, а на основу Протокола о сарадњи са 15 факултета са шест државних универзитета у Републици Србији и ове године организује обављање стручне студентске праксе.

За студенте Правног факултета Универзитета у Београду обезбеђено је 10 места. Конкурс је отворен за студенте завршне године основних академских студија, студенте мастер академских студија, као и дипломиране студенте наше институтције.

Пракса ће се реализовати током пролећа 2024. године.

У пријави је потребно доставити биографију, потврду о статусу студента, али и уверење о положеним испитима и просечној оцени (обавезно у pdf. формату).

Конкурс је отворен до петка 3. новембра 2023. године.

Пријаве се достављају на електронску адресу: nstankovic@ius.bg.ac.rs

За било каква додатна питања у вези реализације ове стручне праксе, будите слободни да се обратите путем исте електронске адресе.