Радионица за студенте завршних и мастер студија под називом „Студија случаја: Корпоративне истраге“ 16. април у 17:10 ч Амфитеатр VII

Правни факултет Универзитета у Београду, у сарадњи са адвокатском канцеларијом Карановић & Партнерс, у оквиру наставе из вештине Студије случаја и симулација суђења организује радионицу за студенте завршних и мастер студија под називом „Студија случаја: Корпоративне истраге“.

Студенти ће имати прилику да се кроз предавање детаљније упознају са појмом корпоративне истраге кроз призму једног случаја из праксе.

Предавачи ће приближити како то почиње једна корпоративна истрага, како изгледа рад адвоката на њој, који су повезани ризици и евентуални проблеми који се јављају у пракси, као и последице које коруптивна дела могу имати по компаније и инволвиране појединце, како на локалном, тако и на међународном нивоу.

Радионица ће се одржати 16. априла у 17:10 часова у Амфитеатру VII.