Одржана трибина ,,Ресоцијализација бивших затвореника“

У уторак, 7.12.2021. године, у амфитеатру II, одржана је трибина на тему ,,Ресоцијализација бивших затвореника“ у организацији одбора за наставу Студентског парламента. Трибину је уводном речју отворио студент продекан Алекса Шкундрић. Говорници су били др Зоран Илић (социолог и психотерапеут), Александар Алимпић (управник КПЗ Сремска Митровица) и Душан Мирић (оснивач и председник организације ,,После кише“), док је модератор трибине био председник одбора за наставу Петар Дрча. Говорници, као и представници Студентског парламента, желели су да истакну важност и недовољну заступљеност ове теме и да упознају студенте са реалним условима са којим се сусрећу наши суграђани с друге стране закона.