Održana tribina ,,Resocijalizacija bivših zatvorenika“

U utorak, 7.12.2021. godine, u amfiteatru II, održana je tribina na temu ,,Resocijalizacija bivših zatvorenika“ u organizaciji odbora za nastavu Studentskog parlamenta. Tribinu je uvodnom rečju otvorio student prodekan Aleksa Škundrić. Govornici su bili dr Zoran Ilić (sociolog i psihoterapeut), Aleksandar Alimpić (upravnik KPZ Sremska Mitrovica) i Dušan Mirić (osnivač i predsednik organizacije ,,Posle kiše“), dok je moderator tribine bio predsednik odbora za nastavu Petar Drča. Govornici, kao i predstavnici Studentskog parlamenta, želeli su da istaknu važnost i nedovoljnu zastupljenost ove teme i da upoznaju studente sa realnim uslovima sa kojim se susreću naši sugrađani s druge strane zakona.