Позив младима на снимање – Перспектива у Београду !

Студенти и студентице из Београда – пријавите се на учешће у снимању документарног серијала „Перспективa“!

У Београду снимамо 21., 22., и 23. децембра (уторак, сриједа и четвртак) а на ваше учешће рачунамо сва три дана у двије групе у сљедећим терминима:

Уторак:
Прва група 12:00 до 13:15

Друга група 13:30 до 14:45

Сриједа:
Прва група 12:00 до 13:15

Друга група 13:30 до 14:45

Четвртак:
Обе групе заједно од 13:00 до 14:30

Перспектива се снима у Босни и Херцеговини, Србији, Црној Гори, Косову и Сјеверној Македонији  и емитује на више од 30 ТВ станица у региону! Више о Перспективи можете пронаћи овђе:

Током снимања разговарамо о темама које су вама важне – без цензуре, слободно и отворено. Људска права, прогрес, проблеми младих – дио је садржаја који млади у Перспективи делегирају. Посљедњег дана снимања са нама је и неко од наших модератора – Марко Шелић Марчело,  Едо Маајка,  Брано Јакубовић из Дубиозе или Реми из Елементала.

Детаљни термини снимања и информације о локацији ће бити објављене након селекције учесника и учесница!

Пријаву са именом и презименом, годиштем и тренутним статусом образовања слати на маил film.mebius@gmail.com.