Обавештење поводом дана Светог Саве

Драге колегинице и драге колеге,

Поводом школске славе и празника посвећеног нашем просветитељу Светом Сави, Правни Факултет Универзитета у Београду упућује срдачне честитке својим студентима, наставницима и запосленима, као и свим осталим који славе овај празник!

Савиндан је дан када славимо праве вредности, оне које нам је на чување од заборава поверио управо Свети Сава, а истрајност на путу даљег образовног усавршавања је прави начин да достојно наставимо најбоље просветитељске традиције!

У том духу, a уз поштовање свих епидемиолошких мера, наш Факултет ће свечано и пригодно обележити овај важан дан, у четвртак 27. јануара 2022. године у 12 часова.

Овим путем позивамо наше студенте да Светосавску свечаност прате онлајн, путем линка који ће се налазити на сајту Факултета и на друштвеним мрежама Факултета.

Нека вас прати добро здравље, напредак и радост у животу и раду. Срећна слава!

Б е о г р а д

21. јануар 2022. године                                     УПРАВА ФАКУЛТЕТА