Predavanje na temu „Advokat i klijent: Odnos koji se razvija“, 19. april u 17:10, anfiteatar VII

Dragi studenti i studentkinje,

Pridružite se dana 19.04.2022. godine u amfiteatru VIII predavanju advokata Sare Penđer iz advokatske kancelarije Stanković i partneri na temu Advokat i klijent – odnos koji se razvija.

Sara će govoriti o procesu razvoja odnosa advokata i klijenta, dvosmernosti istog i koliko je u advokaturi važno stvoriti odnos poverenja sa strankom. Sara je ujedno i bivša studentkinja našeg fakulteta, a advokaturom se bavi 10 godina, i specijalizovana je za oblast zastupanja pred sudovima i arbitražnim tribunalima. Predavanje je zamišljeno kao interaktivno, tako da pozivamo sve studente i studentkinje da pored prisustva predavanju budu slobodni da se aktivno uključe u diskusiju.