Програм „HR“ практикум за студенте

Видите себе као члана тима сектора за управљање људским ресурсима?

Нисте до краја сигурни шта све послови у HR сектору могу да подразумевају, али бисте се радо опробали у томе јер вас инспирише рад са људима?

Имамо добру вест за вас – ускоро реализујемо тродневни програм, HR Практикум за студенте, који ће вам дати одговоре на многа питања.

Од 26.06. до 28.06. од 10.00 до 16.00 часова бићете у прилици да кроз дружење са HR стручњацима:

• Добијете сажета теоретска знања / практичне примере у вези са свим областима рада HR сектора у компанији (аквизиција талената, HR администрација, HR аналитика, компензације и бенефиције, учење и развој, мотивација / награђивање запослених, позиционирање Бренда послодавца)
  • Будете ангажовани у решавању студија случаја из HR области
  • Добијете фидбек у вези са својим учешћем у решавању студија случаја
  • Поставите питања у вези са личним интересовањима / каријерним аспирацијама

Овај програм реализујемо у сарадњи са консултантском кућом

Advance International и компанијама Nelt grupa, Delhaize и OTP банка.

Пријављивање је обавезно, а број учесника је ограничен. Пријава се врши попуњавањем

ФОРМУЛАРА на линку docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrI5KG0gUDaU7w6ubvqkEqdA0bxO2G3bO1KXIpV-9ov042Ow/viewform.

Рок за пријаву је 21.06.2023. у поноћ. О статусу пријаве бићете обавештени путем телефона и/или е-маила до 23.06.2023.

Чекамо вас са нестрпљењем – придружите нам се да стекнете и проширите знања кроз дружење,  промишљање, дискусије.