WEBINAR „IZAZOVI U OSTVARIVANJU VLADAVINE PRAVA U EVROPSKOJ UNIJI I DRŽAVAMA KANDIDATIMA“ (“CHALLENGES FOR ENSURING THE RULE OF LAW IN THE EU AND CANDIDATE COUNTRIES“)

Pozivamo Vas da prisustvujete Webinar-u “Challenges for Ensuring the Rule of Law in the EU and Candidate Countries”,  koji se održava 30. septembra 2023. godine sa početkom u 11.30 časova u onlajn formi, preko Webex platforme.

Na Webinar-u će govoriti prof. dr Maja Lukić Radović i asist. Marija Vlajković, sa Katedre za međunarodno pravo i međunarodne odnose Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Događaj je namenjen studentima završnih godina, master i doktorskim studentima, kolegama iz istih ili srodnih oblasti prava, kao i iz prakse. Cilj Webinar-a je da istakne aktuelne izazove u političkom i pravnom sistemu EU, sa posebnim osvrtom na prinicip vladavine prava, iz perspektive EU, ali i država kandidata za članstvo, poput Republike Srbije.

Radni jezik Webinar-a je engleski.

Link za pristup događaju je sledeći: https://pravni.webex.com/meet/marija.vlajkovic

Više o samom događaju možete videti u Pozivnom pismu.