Сарадник у настави Ђорђе Степић учествовао на скупу „Динамика савременог правног поретка”

У петак, 24. маја 2024. године, сарадник у настави Ђорђе Степић, учествовао је, путем Зум платформе, на научном скупу „Динамика савременог правног поретка”, организованом у сарадњи Правног факултета Универзитета у Приштини, са привременим седиштем у Косовској Митровици, Института за упоредно право у Београду и Института за криминолошка и социолошка истраживања у Београду. На скупу је учествовао велики број излагача из Србије, Републике Српске и Северне Македоније, уживо или у онлајн формату.

Том приликом, сарадник Степић је изложио рад на тему „Заштита гробова у средњовековном српском праву, са посебним освртом на чл. 20. Душановог законика”.