Doc. dr Ivana Marković je u utorak, 11. juna održala predavanje na temu „Die Grundlagen des Strafrechts und die aktuelle serbische Kriminalpolitik“ – „Osnovi krivičnog prava i aktuelna srpska kriminalna politika“. Predavanje je održano konsekutivno na nemačkom i na srpskom jeziku, u okviru predstavljanja alumnista DAAD alumni kluba pri Univerzitetu u Beogradu (DAKUB) kolegama sa drugih fakulteta, a prisustvovala je i ambasadorka Nemačke, gospođa Anke Konrad. Predavanje nije bilo otvoreno za širu javnost.

Integralno predavanje (na srpskom i na nemačkom jeziku):

Nemačka verzija predavanja