Одржано представљање Зборника студентских радова

У конференцијској сали Правног факултета је 27. октобра 2021. године одржана промоција првог броја „Зборника студентских радова Правног факултета Универзитета у Београду“. На промоцији су говорили: испред уредника зборника проф. др Милан Шкулић, испред управе Правног факултета проф. др Бојан Милисављевић, продекан за наставу, као и студент проректор Урош Мијатовић и студент продекан Алекса Шкундрић. На промоцији је изражено велико задовољство услед чињенице да је зборник објављен, као и велика нада да ће се он издавати периодично, једанпут годишње, те да ће то постати део традиције Правног факултета. Зборник садржи четрнаест, по мишљењу уредника, најбољих радова који су излагани на овогодишњој „Правнијади“, традиционалној конференцији студената Правног факултета. Након званичног дела промоције, подељени су ауторски и уреднички примерци Зборника.

Целокупан текст зборника у електронском формату можете преузети овде, а у писаном формату он ће бити доступан у библиотеци и у скриптарници факултета.