Održan seminar SUEAP

Srpsko udruženje za ekonomsku analizu prava (SUEAP) je organizovalo seminar u svečanoj sali Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, 25. aprila 2018. godine. Na seminaru je izlagao dr Branko Radulović, vanredni profesor Pravnog fakulteta u Beogradu, na temu: „Ponašanje poslovnih banaka u stečajnom postupku“. Seminaru su prisustvovali profesori Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, advokati iz nekoliko renomiranih kancelarija, kao i studenti osnovnih, master i doktorskih akademskih studija.

30. maja 2018. godine će biti održan naredni seminar SUEAP, na kome će izlagati dr Aleksandar Mojašević, profesor Pravnog fakulteta u Nišu, na temu: „Efikasnost medijacije i kognitivne pristrasnosti: rezultati empirijskog istraživanja“. Seminar će biti održan od 18 časova, u svečanoj sali Pravnog fakulteta u Beogradu (dekanat).