Predstavljanje knjiga „Digitalna prav(d)a“ i „Pravno uređenje interneta u Srbiji“

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu i Izdavačko preduzeće Clio pozivaju Vas na predstavljanje knjiga „Pravno uređenje interneta u Srbiji“ autoraprof. dr Dušana V. Popovića, prof. dr Đorđa Krivokapića, Nevene Ružić i Miloša Stojkovića, i „Digitalna prav(d)a: pravno uređenje interneta u Evropskoj uniji“ autora prof. dr Andreja Savina.

Na promociji će govoriti g. Zoran Hamović, glavni urednik Izdavačkog preduzeća Clio i autori knjige „Pravno uređenje interneta u Srbiji“. Moderator će biti prof. dr Slobodan Marković.

Promocija će se održati u Svečanoj sali Pravnog fakulteta (Dekanat), Bulevar kralja Aleksandra 67, u utorak, 10. oktobra, s početkom u 18 časova.