Potpisan sporazum o saradnji sa Naučno-tehnološkim parkom Beograd

U Dekanatu Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, 27. decembra 2023. godine je potpisan Sporazum o saradnji između Naučno-tehnološkog parka Beograd i Pravnog fakulteta. Cilj sporazuma je produbljivanje saradnje između NTP Beograd i Pravnog fakulteta kroz razmenu stručnjaka i nastavnika, organizaciju zajedničkih predavanja, radionica i projekata, naročito u oblasti prava intelektualne svojine. Sporazum su potpisali gđa Gordana Danilović Grković, direktorka NTP Beograd, i prof. dr Zoran Mirković, dekan Pravnog fakulteta. Potpisivanju sporazuma prisustvovali su i gđa Marija Mirković, saradnica u NTP Beograd, prof. dr Slobodan M. Marković i doc. dr Novak Vujičić, kao i prof. dr Dušan V. Popović, na čiju inicijativu je sporazum o saradnji zaključen.