Confida – Пореско предавање за студенте

Драги студенти Правног факултета,

Имамо задовољство да вас позовемо на едукативни догађај који организује Confida Србија! Придружите нам се у четвртак, 21. маја, у 16 часова, на дискусији о актуелним пореским темама која ће се одржати у просторијама Правног факултета (семинар 217)

Наши стручњаци ће обрадити кључне теме које су од суштинског значаја за будуће адвокате и правнике:

🔸 Пореске обавезе предузетника vs. привредних друштава – анализа разлика и специфичности

🔸 Опорезивање физичких лица – фокус на фрееланце активности и инвестирање у дигиталну имовину

🔸 Електронско фактурисање – како се носити са новим системима и изазовима у пореском окружењу

Овај догађај је одлична прилика да проширите своје знање из области пореског права и стекнете корисне информације за своју будућу каријеру. Видимо се тамо!