Izbori za Studentski parlament 2018. godine

Izbori za Studentski parlament Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu su održani 10. aprila. Za razliku od prošlogodišnjih, ovi izbori su prošli bez žustre i duge kampanje. Ovo je bila najveća izlaznost u istoriji studentskih izbora, preko 1500 studenata je odlučilo da iskoristi svoje pravo glasa I podršku pruži Jedinstvenoj listi za studente. Studentski predstavnici su svesni da je ovo čast, takođe I obaveza I radiće sve što je u njihovoj moći da ispune ciljeve koje su stavili pred sebe. Jedinstvena lista za studente je ovom pobedom pokazala snagu, jedinstvo I legitimitet. Stari parlament je dobio novi mandat na dve godine, ali ovoga puta osnažen novim studentima, mahom sa prve i druge godine. Za Studenta-prodekana izabrana je Nataša Vidović apsolvent, a za predsednika Studentskog parlamenta Uroš Mijatović, student četvrte godine.

Student-prodekan: Nataša Vidović

Predsednik parlamenta: Uroš Mijatović

Članovi Saveta fakulteta: Aleksa Škundrić, Milan Stojiljković, Igor Golubović i Vladimir Božić