Докторанткиња Мина Јовановић лауреат награде Међународног удружења за жигове

Докторанткиња Правног факултета Универзитета у Београду Мина Јовановић овогодишњи је лауреат награде „Tomorrow’s Leader Award“ коју додељује INTA – Међународно удружење за жигове. Ово признање додељује се сваке године двома младим адвокатима који су дали посебан допринос развоју права жига кроз свој активизам на различитим пољима практичног рада. У конкуренцији великог броја стручњака широм света, наша студенткиња освојила је ову награду као потврду преданог рада на унапређењу постојеће праксе и посебног доприноса популаризацији права интелектуалне својине. Под менторством проф. др Душана Поповића, као и кроз рад у адвокатској канцеларији „Живко Мијатовић и партнери“, својим научним радовима и практичним вештинама наша студенткиња потврдила је место које домаћа струка заузима на светској сцени права интелектуалне својине.