U klubu Forvm Romanvm promovisana knjiga „Iznenađenje“ Radoslava Duje Nedića

1. novembra 2019. godine održana je promocija knjige „Iznenađenje“ autora Radoslava Duje Nedića, koji nam je još jednom pokazao kako se može ispoljiti kreativnost povezivanjem pravničkog poziva i književnosti. Osim što iza sebe ima uspešnu advokatsku i diplomatsku karijeru, autor je i plodotvoran pisac koji je ovom prilikom održao čak treću promociju na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu – prva je bila2001. povodom knjige „Moj roman“, a druga 2018. povodom knjige „Advokatske priče“. Promociju je pozdravnim govorom otvorio profesor dr Sima Avramović, koji je izrazio veliko zadovoljstvo što Forvm Romanvm ponovo ima priliku da ugosti autora, a potom su se i ostali govornici obratili prisutnima. Na veliku žalost, književnica Milica Jeftimijević Lilić i pesnik Adam Puslojić su usled bolesti bili prinuđeni da izostanu, tako da su utiske o knjizi, kao i o ostalim delima autora, izrazile Dujine kolege – pravnici: advokat Vladimir Petrović, ambasador, diplomata, kolumnista i pisac kratkih priča Đorđe Misajlovski i advokat Nebojša Perović. Odlomke iz knjige je, u pauzama između govornika, čitao David Vučinić, naš nekadašnji student (i sada student master studija), pobednik na takmičenju u besedništvu na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu i drugi najbolji govornik na međunarodnom takmičenju iz oblasti arbitraže i međunarodnog privrednog prava, Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot.