Održan XVIII redovni seminar SUEAP

26. februara 2020. godine na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu je održan XVIII redovni seminar Srpskog udruženja za ekonomsku analizu prava (SUEAP). Tom prilikom je izlagao prof. dr Boris Begović na temu „Ekonomske posledice Versajskog mirovnog ugovora: preispitivanje nakon jednog veka“. Seminaru su prisustvovali dekan Pravnog fakulteta u Beogradu, prof. dr Zoran Mirković, predsednik SUEAP, prof. dr Aleksandra Jovanović, doajen srpske ekonomske istoriografije dr Boško Mijatović, profesori i asistenti pravnih fakulteta u Beogradu i Novom Sadu, istraživači iz oblasti ekonomske istorije, studenti osnovnih i postdiplomskih studija, kao i počasni gost prof. dr Dragan Stojanović. Sve informacije o narednim aktivnostima SUEAP dostupne su na internet stranici: www.slea.rs.