Poseta studenata Pravnog fakulteta Ministarstvu spoljnih poslova Republike Srbije

Studenti koji pohađaju predmet Diplomatsko i konzularno pravo kao i Studijsku grupu iz predmeta Međunarodno javno pravo kojom rukovodi prof. dr Bojan Milisavljević posetili su Ministarstvo spoljnih poslova Republike Srbije 12. marta 2020. godine. Poseta je organizovana od strane Diplomatske akademije Ministarstva spoljnih poslova, a studentsku posetu vodila je asistent mr Marija Vlajković. Našim studentima kao i njihovim  kolegama sa Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Beogradu i Pravnog fakulteta Univerziteta u Nišu obratio se i Ministar spoljnih poslova i Prvi potpredsednik Vlade Republike Srbije Ivica Dačić koji je predstavio spoljnopolitičke prioritete Republike Srbije a zatim i diskutovao i odgovarao na studentska pitanja o aktuelnim spoljnopolitičkim temama.