Održano predstavljanje Zbornika studentskih radova

U konferencijskoj sali Pravnog fakulteta je 27. oktobra 2021. godine održana promocija prvog broja „Zbornika studentskih radova Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu“. Na promociji su govorili: ispred urednika zbornika prof. dr Milan Škulić, ispred uprave Pravnog fakulteta prof. dr Bojan Milisavljević, prodekan za nastavu, kao i student prorektor Uroš Mijatović i student prodekan Aleksa Škundrić. Na promociji je izraženo veliko zadovoljstvo usled činjenice da je zbornik objavljen, kao i velika nada da će se on izdavati periodično, jedanput godišnje, te da će to postati deo tradicije Pravnog fakulteta. Zbornik sadrži četrnaest, po mišljenju urednika, najboljih radova koji su izlagani na ovogodišnjoj „Pravnijadi“, tradicionalnoj konferenciji studenata Pravnog fakulteta. Nakon zvaničnog dela promocije, podeljeni su autorski i urednički primerci Zbornika.

Celokupan tekst zbornika u elektronskom formatu možete preuzeti ovde, a u pisanom formatu on će biti dostupan u biblioteci i u skriptarnici fakulteta.