Konkurs za obavljanje studentske prakse – produžen rok prijave

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu produžava rok prijave na konkurs za obavljanje studentske prakse u državnim institucijama na osnovu Sporazuma o saradnji u pružanju podrške javne uprave visokoškolskim ustanovama u obrazovnom procesu do popunjavanja svih slobodnih mesta za navedenu praksu.

Podsećamo da je stručna praksa  predviđena isključivo za studente završne godine osnovnih akademskih studija i da obavljanjem iste studenti ispunjavaju svoje ispitne obaveze iz predmeta Praksa u pravosuđu i upravi ili Praksa u privredi.

Prijave se šalju na adresu nstankovic@ius.bg.ac.rs, a uz prijavu je potrebno poslati i sledeća dokumenta:

1. Kopiju uverenja o položenim ispitima;
  2. Biografiju (CV);
  3. Spisak koji sadrži do tri ustanove ili institucije u kojima bi student ili studenkinja obavljali program stručne prakse.

Spisak institucija i dostupnih mesta možete videti na stranici našeg fakulteta, u delu posvećenom studentskim objavama.