Obaveštenje povodom dana Svetog Save

Drage koleginice i drage kolege,

Povodom školske slave i praznika posvećenog našem prosvetitelju Svetom Savi, Pravni Fakultet Univerziteta u Beogradu upućuje srdačne čestitke svojim studentima, nastavnicima i zaposlenima, kao i svim ostalim koji slave ovaj praznik!

Savindan je dan kada slavimo prave vrednosti, one koje nam je na čuvanje od zaborava poverio upravo Sveti Sava, a istrajnost na putu daljeg obrazovnog usavršavanja je pravi način da dostojno nastavimo najbolje prosvetiteljske tradicije!

U tom duhu, a uz poštovanje svih epidemioloških mera, naš Fakultet će svečano i prigodno obeležiti ovaj važan dan, u četvrtak 27. januara 2022. godine u 12 časova.

Ovim putem pozivamo naše studente da Svetosavsku svečanost prate onlajn, putem linka koji će se nalaziti na sajtu Fakulteta i na društvenim mrežama Fakulteta.

Neka vas prati dobro zdravlje, napredak i radost u životu i radu. Srećna slava!

B e o g r a d

21. januar 2022. godine                                     UPRAVA FAKULTETA