Пролећна регионална школа људских права на тему „Људска права и вештачка интелигенција“

Канцеларија Савета Европе у Београду, у сарадњи са Центром за људска права, организује пролећну регионалну школу људских права на тему Људска права и вештачка интелигенција.

Школа ће бити одржана од 11. до 14. априла 2022. године у Врднику, хотел Фрушке терме.

Полазак из Београда је 10. априла, а повратак 15. априла.

Све трошкове превоза и боравка у хотелу током трајања Школе сноси Савет Европе. На Школу се могу пријавити студенти и студенткиње треће и четврте године Правног факултета, заинтересовани за материју људских права.

Пријаве слати проф. др Ивани Крстић на мејл ikrstic@ius.bg.ac.rs, најкасније до 28. марта до 11 сати. У мејлу назначити да је у питању пријава за пролећну школу и приложити биографију, где ће обавезно стајати година студија, просечна оцена, смер, имејл и број телефона. Сви полазници и полазници Школе на крају програма добиће сертификат Савета Европе.