Prolećna regionalna škola ljudskih prava na temu „Ljudska prava i veštačka inteligencija“

Kancelarija Saveta Evrope u Beogradu, u saradnji sa Centrom za ljudska prava, organizuje prolećnu regionalnu školu ljudskih prava na temu Ljudska prava i veštačka inteligencija.

Škola će biti održana od 11. do 14. aprila 2022. godine u Vrdniku, hotel Fruške terme.

Polazak iz Beograda je 10. aprila, a povratak 15. aprila.

Sve troškove prevoza i boravka u hotelu tokom trajanja Škole snosi Savet Evrope. Na Školu se mogu prijaviti studenti i studentkinje treće i četvrte godine Pravnog fakulteta, zainteresovani za materiju ljudskih prava.

Prijave slati prof. dr Ivani Krstić na mejl ikrstic@ius.bg.ac.rs, najkasnije do 28. marta do 11 sati. U mejlu naznačiti da je u pitanju prijava za prolećnu školu i priložiti biografiju, gde će obavezno stajati godina studija, prosečna ocena, smer, imejl i broj telefona. Svi polaznici i polaznici Škole na kraju programa dobiće sertifikat Saveta Evrope.