Отворено пријављивање за онлајн курс за развој каријере студената – вештине управљања каријером

Позивају се студенти завршних година да упишу овог пролећа онлајн курс „Вештине управљања каријером”, који организује Центар за развој каријере Универзитета у Београду.

Главни циљ курса јесте пружање подршке студентима у успешном управљању својом каријером и активном укључивању на тржиште рада.

Уколико се приближавате крају својих студија и нисте сигурни шта даље, без панике – упишите курс „Вештине управљања каријером”.

Овај курс је идеална прилика да:

• истражите и препознате своја интересовања, потребе, знања, вештине и способности, као и да их повежете са захтевима савременог тржишта рада;
  • размислите о својим каријерним циљевима и креирате каријерни план;
  • примените различите методе и стратегије тражења посла;
  • научите да користите различите изворе информација о савременом тржишту рада;
  • саставите квалитетну пријаву за посао – радну биографију и мотивационо писмо;
  • и научите како да се успешно представите послодавцу на разговору за посао или праксу.

Курс ће бити одржан од у периоду од 20. априла до 30. јуна 2022. на Моодле платформи Универзитета у Београду.

Пријавите се попуњавањем кратког регистрационог формулара на линку:

Осим основних података (име и презиме, мејл адреса, факултет…), неопходно је да пошаљете и свој тренутни ЦВ на чијем усавршавању ћете радити током курса.

Рок за слање пријаве је 19. април 2022.