Poziv za učešće na II Međunarodnom naučnom skupu

Poštovani,

u prilogu Vam dostavljamo poziv za učešće na II Međunarodnom naučnom skupu na temu ”Izazovi i perspektive razvoja pravnih sistema u XXI vijeku” koji će se održati 15. i 16. septembra 2022. godine na Pravnom fakultetu Univerziteta u Banjoj Luci, kao i virtuelno putem Zum (“Zoom”) platforme. Radni jezici skupa su južnoslovenski jezici i engleski jezik.

Prijave za učešće u radu skupa, zajedno sa sažetkom prijavljenog rada, potrebno je
dostaviti do 15. juna 2022. godine putem elektronske pošte: isc2022@pf.unibl.org.
Integralni tekst rada potrebno je dostaviti do 1. novembra 2022. godine.

Pozitivno recenzirani radovi biće objavljeni u Zborniku radova sa međunarodnog
naučnog skupa „Izazovi i perspektive razvoja pravnih sistema u XXI vijeku“, koji će
biti publikovan u decembru 2022. godine.

Pravni fakultet Univerziteta u Banjoj Luci će snositi troškove smještaja u Banjoj
Luci autora čiji radovi budu izloženi na skupu. Svi učesnici skupa će blagovremeno biti obaviješteni o programu rada, smještaju i registraciji učesnika, te drugim značajnim organizacionim pitanjima. Opširnije informacije o skupu dostupne su putem internet stranice Pravnog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci:
https://pf.unibl.org/izazovi-i-perspektive-razvoja-pravnih-sistema-u-xxi-vijeku/ .

S poštovanjem,

Dekan