SIM-OP-IS 2022: Prvi poziv za dostavljanje radova

Uvažene koleginice i kolege,

Sa velikim zadovoljstvom vas pozivamo na XLIX Simpozijum o operacionim istraživanjima Sym-Op-Is 2022. Organizator skupa ove godine je Univerzitet u Beogradu – Ekonomski fakultet u saradnji sa brojnim visokoškolskim, naučnoistraživačkim i drugim institucijama i udruženjima.

Simpozijum će biti održan u periodu od 19. do 22. septembra 2022.

godine u hotelu Fontana u Vrnjačkoj Banji.

Sym-Op-Is je skup sa dugom tradicijom, koji od 1974. svake godine okuplja istraživače, predstavnike privrede i stručnjake iz oblasti operacionih istraživanja. Ciljevi Sym-Op-Is-a su razmena naučnih i stručnih informacija, iskustava i prezentovanje novih rezultata u razvoju i primeni metoda, modela i tehnika operacionih istraživanja.

Simpozijum se sastoji od plenarnih predavanja i brojnih sekcija kroz koje se podstiče razmena između različitih oblasti optimizacije, nauke i industrije i omogućava sinteza teorijskog i praktičnog znanja iz operacionih istraživanja.

Rad ili apstrakt se prijavljuju putem Easy Chair sistema. Prihvaćeni radovi biće štampani u Zborniku radova koji će biti elektronski dostupan pre početka konferencije.

Najvažniji datumi i rokovi

* Rok za prijavu radova ili apstrakata: 10. jun 2022. godine.

* Rok za informaciju o prihvatanju radova ili apstrakata: 10. jul 2022. godine.

* Rok za plaćanje kotizacije: 25. avgust 2022. godine.

Dodatne informacije mogu se pronaći na sajtu konferencije:

symopis2022.ekof.bg.ac.rs

Sva pitanja oko konferencije možete uputiti na mejl symopis2022@ekof.bg.ac.rs.

U ime programskog i organizacionog odbora skupa Sym-Op-Is 2022 pozivamo Vas da svojim učešćem doprinesete očuvanju tradicije i kvaliteta ovog skupa.

Predsednik programskog odbora

prof. dr Zorica Mladenović