Obaveštenje o pripremnoj nastavi

O B A V E Š T E NJ E

o održavanju pripremne nastave za upis u prvu godinu osnovnih studija

na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu

Buduće studentkinje i studenti Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu,

Na osnovu iskazanog interesovanja prilikom pretprijave za pripremnu nastavu za upis u prvu godinu osnovnih studija,  Fakultet je odlučio da se pripremna nastava održava vikendima u maju mesecu 2022. godineu zgradi Fakulteta.

Zainteresovani kandidati treba da se opredele za samo jedan od dva ponuđena predmeta: Srpski jezik i književnost ili Istoriju.

Fond časova za predmet za koji se opredelilite je 12 časova i uključuje sve oblasti predviđene programom prijemnog ispita.

Literatura i program prijemnog ispita mogu se naći na sajtu Fakulteta:

Priručnik za pripremnu nastavu se može kupiti u knjižari Fakulteta ili poručiti putem mejla: centar@ius.bg.ac.rs.

Predviđeno je da se nastava održava u sledećim terminima:

Srpski jezik i književnost:   7. i 8. maja  od 10 do 13 časova

14. i 15. maja od  10  do 13 časova

Istorija:                                  7. i 8. maja  od 9.00 do 12.00 časova

14. i 15. maja od 9.00 do 12.00 časova

Za pohađanje pripremne nastave uplaćuje se naknada u iznosu od 6.000,00 dinara na račun Fakulteta broj: 840-1439666-55 (poziv na broj 22). Original uplatnice je potrebno priložiti prilikom podnošenja prijave.

Prijave za pripremnu nastavu se primaju počev od 7. aprila 2022. godine  do početka pripremne nastave, u šalter sali Fakulteta svim radnim danima (od ponedeljka do petka) od 8.00 – 13.00 časova, na šalteru broj I.

Studenti koji su pohađali pripremnu nastavu, a koji se na Fakultet ne upišu u statusu studenta koji se finansira iz budžeta, imaće mogućnost plaćanja školarine  u devet mesečnih rata.

Za sve dodatne informacije u vezi sa pripremnom nastavom možete nas kontaktirati na tel. 011/3027-725. ili putem imejla centar@ius.bg.ac.rs.