Predavanje ,,Iz ugla pripravnika – šta nakon fakulteta“

Pozivamo Vas da u sredu 11. maja 2022. godine u 17 časova dođete na predavanje ,,Iz ugla pripravnika – šta nakon fakulteta“ koje organizuje Centar za sociološkopravna istraživanja.

Predavanje se održava treću godinu za redom, a ovogodišnji gosti koji će govoriti o svojim iskustvima nakon diplomiranja na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu su:

Milica Ristić – advokatska pripravnica u AK Kolšek-Marković-Ilić-Cvetković

Jelena Budrak – sudijska pripravnica u Privrednom sudu u Beogradu i krivičnom odeljenju Višeg suda

Jovana Đorđević – advokatska pripravnica u AK Karanović&Partneri i demonstratorka na predmetu Kompanijsko pravo na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu

Blagoje Milošević – zaposlen u advokatskoj kancelariji Hogan Lovells International LLP u Minhenu u Minhenu, a završio master studije na Bucerius Law School u Nemačkoj.

Predavanjenjem moderira Mila Đorđević, asistentkinja na predmetu Osnovi sociologije prava.

Predavanje se održava online preko Webex platforme i možete ga pratiti preko sledećeg linka: