PhD colloquium- 12. i 13. maj 2022., Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu- Program- Poziv za članice i članove Instituta

Poštovane koleginice i kolege,

Pozivamo Vas da u četvrtak i petak 12. i 13. maja 2022. godine prisustvujete Drugom seminaru namenjenom studentima doktorskih studija – PhD Colloquium-u koji organizuje Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu, Institut za pravne i društvene nauke i Centar za sociološko-pravne studije (CSLS). Svrha seminara je da mlade koleginice i kolege dobiju priliku da predstave svoj dosadašnji istraživački rad, da dobiju konstruktivne komentare i sugestije za unapređenje svoje doktorske disertacije, kao i da razmene ideje sa drugim doktorandima koji se nalaze u istoj fazi rada – pripremi projekta doktorske disertacije. Zbog epidemiološke situacije, seminar će se održati u hibridnoj formi, s tim da je uživo prisustvo rezervisano za one koji izlažu svoje radove. U prilogu se nalazi agenda, kao i Webex link, te Vas pozivamo da događaj pratite onlajn.

Panelisti

Vođe radionica