Poziv za konferenciju „Preispitivanje reformske snage Evropske unije na Zapadnom Balkanu“, 26. i 27. maj 2022

Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu i Fakultet za pravo i političke nauke Univerziteta u Bordou imaju čast i zadovoljstvo da vas pozovu na konferenciju „Preispitivanje reformske snage Evropske unije na Zapadnom Balkanu – pravni i politički aspekti“.

Konferencija će se održati 26. i 27. maja 2022. godine u konferencijskoj sali na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu i onlajn.

Radni jezici konferencije su srpski i francuski, uz obezbeđeni simultani prevod.

Održavanje konferencije su podržali francusko Ministarstvo za Evropu i spoljne poslove, ustanova „France Éducation International“ i Ambasada Francuske u Srbiji“.

Program na srpskom jeziku