Poziv za XI Naučni skup povodom Dana Pravnog fakulteta

Pravni fakultet Univerziteta u Istočnom Sarajevu ima čast da Vas pozove da učestvujete u radu XINaučnog skupa povodom Dana Pravnog fakulteta, na opštu temuPravo između stvaranja i tumačenja, koji će biti održan 5. novembra 2022. godine, u Palama.

Održavanje skupa planirano je u mješovitom modelu. Namjera organizatora je da naučni skup prvenstveno bude održan uživo ali to ne isključuje mogućnost da pojedini učesnici, pogotovo iz udaljenih država, učestvuju na skupu onlajn, koristeći Zum (Zoom)platformu.

Molimo Vas da prijavite učešće u radu naučnog skupa i dostavite naslov i rezime referata (pola stranice) sa ključnim riječima najkasnije do 20. oktobra, na elektronsku adresu konferencijapale@pravni.ues.rs.ba.

Poziv za skup