Obaveštenje za sve nastavnike i asistente o IX sednici Nastavno-naučnog veća i IX sednici Izbornog veća

Obaveštavamo vas da će se IX sednica Nastavno-naučnog veća i IX sednica Izbornog veća Pravnog fakulteta u Beogradu održati u ponedeljak, 26. septembra 2022. godine, sa početkom u 18ºº časova.

Istovremeno vas molimo da svoje predloge i izveštaje dostavite Sekretarijatu, najkasnije do petka, 16. septembra 2022. godine, do 12ºº časova, kako bi materijal za sednice bio blagovremeno pripremljen i dostavljen.

Molimo vas da sednicama prisustvujete, a u slučaju sprečenosti obavestite Maju Petrović na tel. 011/ 3027- 777 ili e-mail: maja.petrovic@ius.bg.ac.rs

Beograd, 5. septembar 2022. god.                              IZ SEKRETARIJATA FAKULTETA