Call for Papers – NISPAcee, Godišnja konferencija u Beogradu, 25-27. maj 2023

Nacionalna akademija za javnu upravu, u saradnji sa Mrežom instituta i škola za javnu upravu u Centralnoj i Istočnoj Evropi (Network of Institutes and Schools of Public Administration in Central and Eastern Europe – NISPAcee), organizuje 31. godišnju konferenciju NISPAcee na temu The future of public administration enabled through emerging technologies, koja će se održati u Beogradu 25-27. maja 2023. godine.

Mreža NISPAcee okuplja stručnjake u oblasti javne uprave i javnih politika, pruža podršku u formiranju akademskih mreža i promoviše saradnju kroz prenošenje najboljih praksi u javnoj upravi.

Zadovoljstvo nam je da vas obavestimo da je otvoren Call for papers, pozivamo se da se odazovete pozivu i proširite ove informacije fakultetima i institucijama sa kojima sarađujete.

Više informacija možete pronaći na linku