Održano predstavljanje knjige prof. emeritusa Dejana Popovića i njegovog Liber amicorum

U amfiteatru II Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, 1. decembra 2022. godine, predstavljena je nova knjiga profesora emeritusa Dejana Popovića „Unifikacija poreskog prava u prvoj jugoslovenskoj državi“, kao i Liber amicorum, zbornik radova objavljen u čast profesora emeritusa Dejana Popovića. O tim vrednim knjigama iz oblasti poreskog prava i javnih finansija govorili su dekan Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu prof. dr Zoran Mirković, akademik Ljubodrag Dimić, prof. dr Gordana Ilić-Popov, prof. dr Boris Begović i dr Boško Mijatović. Predstavljanju knjige i zbornika prisustvovala je brojna publika.

Fotografije možete videti ovde.