Београдско арбитражно пролеће на нашем Факултету

Правни факултет Универзитета у Београду ће у периоду од 24-26. марта 2023. године бити домаћин XIII Београдске арбитражне конференције и XV припремног такмичења за међународно такмичење у Бечу- Belgrade Open Pre-Moot. Овом приликом Факултет ће угостити студенте и професоре са више од 50 универзитета из 30 земаља света, а стотину арбитражнх студентских рочишта ће у улози арбитара судити 300 реномираних практичара из ове области.

Такмичење ће се одвијати током викенда 25 и 26. марта, како у слушаоницама нашег факултета тако и у просторијама београдских адвокатских канцеларија које нам помажу у организацији овог догађаја.

Београдска арбитражна конференција ће се одржати у петак, 24. марта, у амф V с почетком од 13 часова. Програм конференције је доступан на:

Радни језик конференције је енглески, а учешће на конференцији је бесплатно и не захтева претходну регистрацију.

Надамо се да ћете нам се придружити овим поводом и узети учешће у дискусији актуелних тема арбитражног права.