Otvoreni pozivi za mobilnosti nastavnika u okviru Erazmus + programa i Circle U. alijanse

Trenutno su otvoreni pozivi za mobilnosti nastavnika Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu u okviru Erazmus+ programa i Circle U. alijanse.

Nastavnici se mogu prijaviti za mobilnosti na Univerzitetu u Beču, Paris Cité Univerzitetu, Univerzitetu u Amsterdamu (VU), Univerzitetu u Hajdelbergu, Univerzitetu u Hamburgu, Univerzitetu Konstanc, Zarland Univerzitetu, Univerzitetu Komplutense u Madridu, Univerzitetu u Đironi, Univerzitetu Mikolas Romeris u Vilnjusu, Sveučilištu u Rijeci i Univerzitetu u Mariboru.

Rok za prijavu ističe 17. marta 2024. godine.

Više informacija dostupno je na linku https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/open-calls

Zainteresovani nastavnici mogu se obratiti za detaljnije informacije prodekanu za međunarodnu saradnju prof. dr Marku Jovanoviću putem elektronske pošte na adresu marko.jovanovic@ius.bg.ac.rs ili lično, kao i dr Ivani Rodić, koja je zadužena za međunarodnu saradnju, putem elektronske pošte na adresu ivana.rodic@ius.bg.ac.rs, telefonom na broj 011 3027 679 ili lično (kancelarija Instituta za pravne i društvene nauke, pored amfiteatra II).