ALF Radionica „Belgrade Meets Surrey” od 2. do 4. aprila na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu

Pozivamo Vas na trodnevnu radionicu o pravu i praktičnoj racionalnosti koja je organizovana u saradnji sa ALF partnerima iz Centra za pravo i filozofiju iz Sarija, Ujedinjeno Kraljevstvo.

Na ovoj radionici koja je organizovana u okviru radnog paketa 5 ALF (Advancing Cooperation on the Foundations of Law) projekta učestvuju pored naučnog osoblja i mladih istraživača iz Beograda i Sarija i profesori i doktorandi sa partnerskih univerziteta iz Lisabona i Đenove.

Radionice će se održati od 2. do 4. aprila 2024. godine na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu (sala 236).

Prvi dan manifestacije posvećen je naučnom radu mladih istraživača i doktoranada ALF-a iz Lisabona, Đenove i Beograda, dok su ostali dani organizovani kao okrugli stolovi i diskusije na kome će učestvovati i profesori i akademsko osoblje partnerskih univerziteta.

Sve informacije nalaze su u agendi a radionicama možete pristupiti onlajn putem linkova koji su dostupni na ALF zvaničnom sajtu: