Confida – Poresko predavanje za studente

Dragi studenti Pravnog fakulteta,

Imamo zadovoljstvo da vas pozovemo na edukativni događaj koji organizuje Confida Srbija! Pridružite nam se u četvrtak, 21. maja, u 16 časova, na diskusiji o aktuelnim poreskim temama koja će se održati u prostorijama Pravnog fakulteta (seminar 217)

Naši stručnjaci će obraditi ključne teme koje su od suštinskog značaja za buduće advokate i pravnike:

🔸 Poreske obaveze preduzetnika vs. privrednih društava – analiza razlika i specifičnosti

🔸 Oporezivanje fizičkih lica – fokus na freelance aktivnosti i investiranje u digitalnu imovinu

🔸 Elektronsko fakturisanje – kako se nositi sa novim sistemima i izazovima u poreskom okruženju

Ovaj događaj je odlična prilika da proširite svoje znanje iz oblasti poreskog prava i steknete korisne informacije za svoju buduću karijeru. Vidimo se tamo!