Ministarstvo zaštite životne sredine – predstavljanje Analize zastupljenosti cirkularne ekonomije

Poštovani,
u saradnji sa Ministarstvom zaštite životne sredine i Programom Ujedinjenih nacija za razvoj-UNDP, oragnizujemo  sastanak radi predstavljanja  “Analize stvarnog stanja zastupljenosti cirkularne ekonomije na Univerzitetima u RS“. Analiza je urađena u u skladu sa ciljem 5. Programa razvoja CE, a u okviru projekta Cirkularne zajednice koji partnerski sprovodi Ministarstvo zaštite životne sredine i UNDP.
Sastanak će se održati 27.05.2024. sa početkom u 10:30 časova, u Svečanoj sali Tehnološko-metalurškog fakulteta, Karnegijeva 4. S obzirom da je cirkularna ekonomija multisektorska tema sigurni smo da je ova tema interesantna Vama i Vašim kolegama,  i stoga vas pozivamo da prisustvujete sastanku radi razmene znanja i iskustva.

Agenda sastanka:

10:30-10:40 Pozdravne reči: državna sekretarka Sandra Dokić, MZŽS  i Petar Uskoković, dekan, TMF

10:40-10:50 Program razvoja CE, Aleksandra Vučinić, MZŽS

10:50-11:30  Predstavljanje Analize, prof. dr Maja Đolić, TMF

11:30-11:50  Predstavljanje poziva za cirkularne vaučere, Ana Mitić Radulović, UNDP

11:50-12:00   Pitanja i odgovori

Srdačan pozdrav,