Naučni skup „Izazovi i perspektive razvoja pravnih sistema u XXI vijeku”, 17. maj 2024, Banja Luka

Više nastavnika i saradnika Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu učestvovalo je na IV Međunarodnom naučnom skupu „Izazovi i perspektive razvoja pravnih sistema u XXI vijeku „, koji je održan u organizaciji Pravnog fakulteta Univerziteta u Banjoj Luci i Međunarodne katedre za bioetiku, 17. maja 2024. godine. U nekoliko paralelnih sesija, svoje radove izložilo je 112 učesnika iz 15 zemalja sveta.

Sa našeg fakulteta, svoje radove su uživo izložili prof. dr Milena Polojac, prof. dr Andreja Katančević, doc. dr Ivana Marković, doc. dr Miloš Zdravković, doc. dr Lidija Živković, doc. dr Nikola Ilić, asistent Vukašin Stanojlović i saradnik u nastavi Đorđe Stepić, dok su onlajn izlagali prof. dr Gordana Ilić, prof. dr Tatjana Jovanić i doc. dr Ivan Đokić.

Organizatori zaslužuju svaku pohvalu za srdačan doček, sjajnu organizaciju i divnu atmosferu koja je, već tradicionalno, obeležila ceo skup.